Ważne informacje:


Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Przedszkolaki jadą do zoo w Łącznej. Prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz. 8.00 i ubranie ich odpowiednio do pogody. Planowany powrót około godz. 14.00.

Grupy : Pszczółki, Zielone Żabki, Stokrotki i Mądre Sowy – 08.06.2021

Grupy: Promyczki, Leśne Duszki, Muszelki i Kropeczki – 09.06.2021


UWAGA !!!

W dniu 04.06 przedszkole będzie zamknięte.

 

W tym roku w związku z modernizacją instalacji wodnej na obu placówkach (przy ul. Ofiar Oświęcimskich oraz przy ul. Armii Krajowej)  w dniach od 02-13. 08.2021 przedszkole będzie nieczynne. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.


RUSZYŁY ZAPISY NA ROK 2021/2022

Nowych przedszkolaków zapraszamy do kontaktu pod nr tel 74 852 21 21 oraz do odwiedzin w biurze przy ul. Ofiar Oświęcimskich 43.

Jednocześnie przypominamy o składaniu nowych kart dla dzieci kontynuujących u nas naukę oraz chcących realizować u nas zerówkę( karty dzieci uczęszczających prosimy składać do końca lutego).


 

Przedszkole zostaje otwarte z dniem 18.05.2020r.

Poniżej, oraz na platformie społecznościowej Facebook, zostanie zamieszczone oświadczenie dla osób pragnących przyprowadzić swoje dziecko do przedszkola. Rodziców dzieci uczęszczających do placówki prosimy również o zapoznanie się z regulaminem.

Oświadczenie należy podpisać i dostarczyć w dniu przyprowadzenia dziecka do placówki. 

 

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA:

Oświadczenie rodzica

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA- AKTUALIZACJA

Mamy swojego Facebooka
Zapraszamy do odwiedzania Facebooka. Będziemy tam zamieszczać wydarzenia dnia z poszczególnych grup. Stronę administrują wyznaczeni nauczyciele. Mamy nadzieję, że przez to informacje z życia przedszkola będą do państwa docierać szybciej.