Ważne informacje:

ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 

Jeśli zależy Ci na przyjaznej atmosferze, świetnie wyposażonych salach, wykształconej i zaangażowanej kadrze pedagogicznej, dużym ogrodzie i świeżych, gotowanych na miejscu posiłkach zapraszamy do nas !
Kształcimy zgodnie z Metodą Marii Montessori dzięki czemu stawiamy na zrównoważony rozwój wszystkich zmysłów dziecka, a także dużą dozę kreatywności i samodzielności. Dzieci uczęszczające do nas przychodzą do grup mieszanych wiekowo, co maluszkom pozwala uczyć się przez naśladownictwo, a dzieciom starszym wykazać się dużą dozą empatii i otoczyć opieką swoich nowych kolegów.
  • Nowych przedszkolaków zapraszamy do placówki przy ul. Ofiar Oświęcimskich 43, aby wypełnić kartę zgłoszeniową oraz wpłacić 100 zł zadatku ( pierwsza opłata za dziecko zostanie pomniejszona o tę kwotę.
  • Obecnych przedszkolaków, którzy chcą kontynuować u nas naukę od września, prosimy o wypełnienie nowych kart zgłoszeniowych dostępnych u Pań na grupach lub w sekretariacie. Prosimy o składanie deklaracji do końca marca – ale im szybciej tym lepiej 🙂

UWAGA !!!

Dzieci zainteresowane zerówką w Naszym Przedszkolu ( 6 latki) prosimy o składanie kart do końca lutego – decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zapisie do zerówki pobierane będzie 100 zł zadatku – który zostanie przeznaczony na wyprawkę dzieci od września. W tym roku otwieramy dwie grupy 6-latków – Mądre Sowy oraz Promyczki.

 

 


 

PRZYSTANEK WĘDRUJĄCEJ KSIĄŻKI – POŻYCZ, PRZECZYTAJ I ODDAJ

Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce książek dla dzieci, dzięki której zorganizujemy w przedszkolu PRZYSTANEK WĘDRUJĄCEJ KSIĄŻKI. Będzie to miejsce, gdzie dzieci będą mogły przynosić zbędne (znane dzieciom na pamięć) książki i jednocześnie zabierać do przeczytania interesujące je pozycje, zgromadzone na półkach.
Książki muszą być w bardzo dobrym stanie.
Książki można przynosić do Pań na grupie lub do sekretariatu.

 

 

Mamy swojego Facebooka
Zapraszamy do odwiedzania Facebooka. Będziemy tam zamieszczać wydarzenia dnia z poszczególnych grup. Stronę administrują wyznaczeni nauczyciele. Mamy nadzieję, że przez to informacje z życia przedszkola będą do państwa docierać szybciej.